Sessiz Bir Yer 3: Korku Geriliminde Yeniden Karşımızda

Sessiz Bir Yer serisi, sinema severler tarafından merakla beklenen üçüncü filminin çıkacağı müjdesiyle sevince boğdu. Korku ve gerilimin doruk noktasında yaşanacak bir sinema deneyimi vaat eden Sessiz Bir Yer 3, izleyicilere nefeslerini tutarak saatler boyunca koltuklarına yapışma fırsatı sunacak. İlk iki filmin başarısının ardından üçüncü film de heyecan uyandıran bir senaryo, başarılı oyuncu kadrosu ve korku dolu sahneleriyle sinema severleri karşılayacak. Bu yönüyle önceki filmlere sadık kalınarak hazırlanmış Sessiz Bir Yer serisinin üçüncü filmi, gerilim dolu anlara sahne olacak.

Karakterler ve Oyuncular

Sessiz Bir Yer serisinin üçüncü filmi olan Sessiz Bir Yer 3’te başrolde Emily Blunt yer almıyor. Ancak oyuncu kadrosu oldukça heyecan verici. Filmin başrollerini herhangi bir karakterin yerine farklı karakterler alacak. Oyuncu kadrosunda ise Peaky Blinders’ın oyuncusu Cillian Murphy, Dunkirk filminde rol alan Harry Styles’ın da yer aldığı biliniyor. Filmin diğer oyuncuları ile ilgili detaylı bilgiler ve karakterleri hakkındaki tahminler ise henüz açıklanmadı.

Yeni Senaryo

Sessiz Bir Yer 3, ilk iki filmden farklı olarak farklı karakterlerin hikayesini anlatacaktır. Merak uyandıran senaryoda ne gibi detaylar var henüz bilinmiyor; ancak yapımcılar bu filmin de heyecan dolu sahnelerle dolu olacağına dair ipuçları veriyorlar. Özellikle ilk iki filmde çok beğenilen karakterlere yer verilmeyecek olması, filmi daha önceki filmlerden ayrıştıracak gibi görünüyor. Filmin konusu hakkında detaylı bilgilerin yakında açıklanması beklenmekte.

Yönetmenlik Koltuğunda Kim Var?

Sessiz Bir Yer serisinin üçüncü filmi için yönetmen koltuğunda John Krasinski oturmuyor. Krasinski, bu sefer hem başrolde hem de senaryo yazarlığında yer almıştı. Fakat üçüncü filme yalnızca senarist olarak katkıda bulundu. Koltuğu devralacak yönetmen ise Jeff Nichols oldu. Genellikle bağımsız filmleriyle tanınan Nichols, Sessiz Bir Yer 3’te yönetmen olarak ilk büyük prodüksiyon deneyimini yaşıyor.

Film Ne Zaman Yayınlanacak?

Filmin vizyon tarihi konusunda henüz kesin bir açıklama yapılmadı. Ancak, Covid-19 pandemisi nedeniyle birçok film gibi Sessiz Bir Yer 3’ün gösterim tarihi de ertelendi. İlk olarak Mart 2020’de gösterime gireceği açıklanmıştı; ancak salgın nedeniyle 2022 yılına kadar ertelendiği duyuruldu. Yapımcıların salgınla mücadele eden dünya genelinde vizyon tarihi açıklaması için henüz bir açıklama yapılmadı. Bize düşen ise sabırla beklemek ve bu bekleyişte yapım şirketlerinin filmin yayınını daha da özenli hale getirme fırsatı bulacağına inanmak.

Koronavirüs Salgını Film Yapımını Nasıl Etkiledi?

Sessiz Bir Yer 3 filminin çekimleri de diğer birçok film gibi koronavirüs salgını nedeniyle aksamıştı. Filmin yayın tarihinde şimdilik herhangi bir değişiklik olmadığı açıklansa da salgın nedeniyle filmin yayın tarihinde aksamalar yaşanabileceği konuşuluyor. Birçok film, yapım aşamasındayken salgın nedeniyle çekimlerine ara vermek zorunda kalmıştı. Bazı filmler ise vizyon tarihlerini ileri tarihlere ötelemek durumunda kalmıştı. Sessiz Bir Yer 3’ün vizyon tarihinde değişiklik olmaması en azından korku ve gerilim severleri bilecekleri tarihe hazır olmalarını sağlıyor.

Özet

Sessiz Bir Yer serisinin üçüncü filmi olan Sessiz Bir Yer 3, heyecan verici senaryosu ve başarılı oyuncu kadrosuyla korku severlerin merakını uyandırıyor. Filmdeki korku dolu sahneler de göz dolduruyor. Ancak koronavirüs salgını nedeniyle tüm film sektörü gibi Sessiz Bir Yer 3 filminin de uğradığı aksaklıklar yayın tarihinde gecikme oluşmasına sebep oldu. Bu durum sinema severlerin ana sorunlarından biri haline geldi. Yine de filmin vizyona çıktığı gün, korku severler salonlarda yerlerini almaya hazır olacaklar.

Yorum yapın