Doctor Strange 2 Oyuncuları Belli Oldu

Marvel Sinematik Evreni’nin merakla beklenen projesi Doctor Strange 2’nin oyuncu kadrosu sonunda belirlendi. Benedict Cumberbatch’in yine başrolde yer alacağı filmin kadrosunda, Wanda Maximoff karakteriyle tanıdığımız Elizabeth Olsen da yer alacak. Ayrıca, Doctor Strange’in düşmanı Karl Mordo karakterini canlandıran Chiwetel Ejiofor da rolüne devam edecek. Filmde henüz açıklanmayan, Mordo dışında bir düşmanın varlığı da sürprizler arasında yer alıyor. Marvel Sinematik Evreni’nde ilk kez yer alacak olan Xochitl Gomez, değişik bir karakteri canlandıracak. Ancak, Doktor Strange’in eski sevgilisi Christine Palmer karakterini ilk filminde canlandıran Rachel McAdams, ikinci filmde yer almama kararı aldı.

Benedict Cumberbatch

Marvel Sinematik Evreni’nin ikinci Doctor Strange filminde karakter yine Benedict Cumberbatch tarafından canlandırılacak. Cumberbatch, ilk filmindeki performansıyla hayranların beğenisini kazanmıştı ve karakterin ikinci kez canlandırılacak olması heyecan uyandırıyor.

Elizabeth Olsen

Marvel Sinematik Evreni’nin popüler karakterlerinden biri olan Wanda Maximoff’u canlandıran Elizabeth Olsen, Doctor Strange 2 filminin kadrosuna dahil oldu. Olsen, WandaVision dizisindeki başarılı performansıyla Marvel hayranlarının beğenisini kazandı. Doctor Strange 2 filminde hangi karakteri canlandıracağı henüz açıklanmamış olsa da, Olsen’ın oyunculuğu ile Marvel hayranlarının yine kendisine hayranlık duyacağına şüphe yok.

Chiwetel Ejiofor

Marvel Sinematik Evreni tarafından hazırlanan Doctor Strange 2 filminin oyuncu kadrosunda Chiwetel Ejiofor da yer alacak. Ejiofor, Doctor Strange’in düşmanlarından biri olan Karl Mordo karakterine hayat verecek. İlk filmde de karşımıza çıkan Ejiofor, serinin devamında da izleyicilerin karşısında olacak. Kendisi, oyunculuk kariyeri boyunca birçok farklı projede yer almış ve başarılı performansıyla dikkatleri üzerine çekmiş bir isimdir. Doctor Strange 2’nin kadrosuna dahil olmasından dolayı heyecanlı olduğunu belirten Ejiofor, Marvel fans’larının beğenisini kazanacak bir performans sergileyeceğini sözlerine ekledi.

Mordo Dışında Yeni Bir Düşman Sizleri Bekliyor

Doctor Strange 2’de Mordo dışında bir düşmanın da var olacağı açıklandı. Ancak henüz bu kötü karakteri canlandıracak oyuncu açıklanmadı. Bu durum ise filmin hayranlarını heyecanlandırdı. İlk filmde Doctor Strange, Mordo’ya karşı mücadele ederken, bu sefer ise yeni bir düşmanla yüzleşecek. Marvel Sinematik Evreni’nde yer alan diğer filmlerde de olduğu gibi, Doctor Strange 2’deki kötü karakter de oldukça güçlü olacak ve Doctor Strange ile zorlu bir mücadeleye girecek. Bu beklenmedik sürpriz, özellikle Marvel hayranlarının filme gösterdiği ilgiyi artıracak gibi görünüyor.

Xochitl Gomez

Doctor Strange 2 filmi için oyuncu kadrosuna dair yeni bir isim daha açıklandı. Marvel Sinematik Evreni için ilk kez kamera karşısına geçecek olan Xochitl Gomez, henüz adı açıklanmayan bir karakteri canlandıracak. TV dizisi “The Baby-Sitters Club” ile adını duyuran genç oyuncu, Marvel evrenindeki ilk deneyimini Doctor Strange 2’de yaşayacak. Filmin kadrosunda yer alacak olan Gomez, Marvel hayranları tarafından merakla beklenmekte.

Rachel McAdams

Doktor Strange’in eski sevgilisi ve ilk filminde Christine Palmer karakterini canlandıran Rachel McAdams, Doctor Strange 2 kadrosunda yer almayacak. McAdams’ın yer almayacağı haberini Marvel Stüdyoları açıkladı. Bu kararın sebebine dair net bir bilgi verilmedi. Ancak, bazı kaynaklar McAdams’ın Marvel Sinematik Evreni dublörüyle iyi geçinememekte olduğunu belirtiyorlar.

McAdams’ın yer almayacak olması, ekibe yeni bir askeri taktik kazandırma yolunu açıyor. Bu durum, Marvel hayranlarının filmin hikayesi hakkında yeni tahminler yapmasına yardımcı olacak. Rachel McAdams, ilk filmde ne kadar önemli bir rol oynasa da, Doctor Strange 2’de başka bir aşk ilşkisi bekleniyor.

Yeni Bir Aşk İlişkisi Bekleniyor

Rachel McAdams’ın Doctor Strange filmindeki karakteri Christine Palmer, ikinci filminde yer almayacak. Fakat hayranlar, ilk filmdeki aşk hikayesinin devamını bekliyorlar. Bu nedenle, Doctor Strange 2’de başka bir aşk ilşkisi beklentisi oluştu. Senaryo yazarları, Benedict Cumberbatch’in canlandırdığı karakterin başka bir aşk macerası yaşamasına karar verdiler. Ancak, hangi karakterle olacağı henüz belli değil. Hayranlar, merakla beklemeye devam ediyor.

Özet

Marvel Sinematik Evreni’nin merakla beklenen yapımlarından biri olan Doctor Strange 2’nin oyuncu kadrosu sonunda netleşti. Filmde başrol yine Benedict Cumberbatch tarafından canlandırılırken, Elizabeth Olsen da filmin kadrosunda yer alacak olan oyunculardan biri. Chiwetel Ejiofor’un Mordo karakterine geri dönmesi kesinleşirken, filmde Mordo dışında bir düşman da karşımıza çıkacak. Xochitl Gomez ise Marvel Sinematik Evreni’nde ilk kez bir karakter canlandıracak. Rachel McAdams’ın ikinci filme katılmayacak olmasıyla birlikte, yeni bir aşk ilişkisi beklentisi oluştu. Böylelikle Doctor Strange 2, heyecan verici oyuncu kadrosuyla birlikte seyircileriyle buluşmaya hazırlanıyor.

Yorum yapın