Disney Plus Yeni Diziler

Disney Plus, geçtiğimiz dönemde yayınladığı başarılı dizilerden sonra yeni projeler ile fanlarını heyecanlandırmaya devam ediyor. Marvel evreni için hazırlanan Hawkeye, Moon Knight ve She-Hulk dizileri, Marvel sevenlerin gözdesi olacak gibi görünüyor. Star Wars hayranları ise The Book of Boba Fett, Ahsoka ve Rangers of the New Republic gibi yeni projelerle mutlu olacaklar. Bunun yanı sıra, Disney yapımlarının sevilen karakterlerine özel Baymax!, Zootopia+ ve The Princess and the Frog temalı animasyon serileri de yolda. Disney Plus bu yeni projelerle hem büyük hem de küçük izleyicileri mutlu etmeyi hedefliyor.

Marvel Dizileri

Marvel evreninin hayranlarına müjdeli haber geldi! Disney Plus, Marvel evrenine ait birbirinden heyecanlı yeni dizi projelerinin duyurusunu yaptı. Bu projeler arasında Hawkeye, Moon Knight ve She-Hulk gibi popüler karakterlerin dizileri yer alıyor. Dizilerin senaryosu ve oyuncu kadrosu hakkında ise henüz resmi bir bilgi paylaşılmadı.

Bununla birlikte Marvel hayranlarını çok mutlu edecek bir diğer proje de, Marvel Sinematik Evreni’ndeki karakterlerin dizi formatında yer alacağı bir dizi projesi. Bu proje kapsamında, Loki, WandaVision ve The Falcon and the Winter Soldier gibi Marvel karakterlerinin dizileri yayınlanacak.

  • Loki: Tarihsel değişikliklere neden olan Loki’nin maceralarını konu alacak.
  • WandaVision: Scarlet Witch ve Vision’ın tuhaf ve sürprizlerle dolu hikayesini anlatacak.
  • The Falcon and the Winter Soldier: Captain America’nın görevini devralan Sam Wilson ve Bucky Barnes’in maceralarını ele alacak.

Marvel Dizileri, sinematik evrendeki izleyicilere farklı bir deneyim sunacak. Heyecanla beklenen bu projelerin yayın tarihleri ise şimdilik netleşmedi, ancak yakında daha fazla bilgi paylaşılması bekleniyor.

Hawkeye

Hawkeye, Marvel evreninde yer alan bir karakterdir ve Disney Plus’un yayınlayacağı yeni bir dizi projesi bulunuyor. Dizide, Clint Barton karakterini canlandıran Jeremy Renner olacak ve bir yandan genç bir Hawkeye karakteri eğitirken bir yandan da kendini sokaklarda kötü adamlarla savaşırken bulacak. Bu genç Hawkeye karakteri, birçok hayranın favori karakterlerinden biri olan Kate Bishop karakteridir. Dizide yer alacak diğer bir karakter ise Lucky the Pizza Dog olacak. Dizi, orijinal çizgi romanlardaki karanlık ve espirili tonu yansıtacak ve izleyicilere heyecanlandırıcı sahneler sunacak.

Moon Knight

Marvel hayranlarının merakla beklediği yeni dizilerden biri olan Moon Knight, Disney Plus platformunda yayınlanacak. Başrolü Oscar Isaac tarafından canlandırılacak olan Moon Knight’ın yayın tarihi henüz resmi olarak açıklanmamış olsa da, projenin 2022 yılı içerisinde yayınlanması bekleniyor. Dizinin konusu, güçlü bir savaşçı olan Marc Spector’un, gizemli bir tanrı tarafından verilen güçlerle yürüttüğü mücadeleyi konu alacak. Karakterin farklı kişilikleri arasındaki geçişler ve iç dünyasındaki yolculuk, diziye benzersiz bir hava katacak. Moon Knight dizisiyle ilgili detaylar merakla beklenirken, Marvel evrenine yeni bir soluk getirmesi de bekleniyor.

She-Hulk

She-Hulk hayranları, Disney Plus’un yeni dizi projesiyle heyecanlanıyor. Dizinin yönetmenliğini Kat Coiro ve Anu Valia yapacak. Başrolünde ise Orphan Black ile tanınan Tatiana Maslany yer alacak. Dizi, Jennifer Walters adlı bir avukatın hikayesini ele alacak. Ancak, She-Hulk karakteriyle süper güçlere sahip olacak. İlk olarak 1980’lerin başında çıkan karakter, çizgi roman dünyasında oldukça popüler bir yere sahip. Henüz resmi bir yayın tarihi verilmese de, dizinin 2022’de yayınlanması bekleniyor. She-Hulk’un dizi projesiyle ilgili olarak daha fazla detayın yakın zamanda açıklanması bekleniyor.

Star Wars Dizileri

Disney Plus, Star Wars hayranlarını mutlu edecek bir dizi projeleri açıkladı. Bu projelerden biri olan The Book of Boba Fett dizisi, sevilen karakter Boba Fett’in hikayesini anlatacak. Dizinin fragmanı yayınlandı ve hayranlar arasında büyük heyecan yarattı.

Bir diğer dizi projesi olan Ahsoka, The Mandalorian dizisindeki sevilen karakter Ahsoka Tano’nun hikayesine odaklanacak. Yönetmenliğini Dave Filoni’nin üstlendiği dizi, heyecanla bekleniyor.

Diğer bir dizi projesi olan Rangers of the New Republic, Yeni Cumhuriyet’in kurulmasından sonraki dönemde geçecek ve yeni karakterlerin yanı sıra The Mandalorian dizisinden tanıdığımız karakterlere de yer verecek. Dizide, pilotların maceraları anlatılacak.

  • The Book of Boba Fett
  • Ahsoka
  • Rangers of the New Republic

Star Wars evrenine ait bu dizi projeleri, hayranlar tarafından merakla bekleniyor. Heyecanla beklenen dizilerden olan The Book of Boba Fett, Ahsoka ve Rangers of the New Republic dizilerinin ilgi çekeceği şimdiden tahmin ediliyor.

The Book of Boba Fett

Star Wars hayranlarını heyecanlandıracak bir diğer dizi projesi ise The Book of Boba Fett. Bu dizi, Mandaloryan’ın ikonik karakterlerinden Boba Fett’in hikayesine odaklanacak. The Book of Boba Fett‘in fragmanı yayınlandığından beri, hayranlar arasında büyük bir heyecan yaratmış durumda. Dizide, Boba Fett ve sadık yardımcısı Fennec Shand’in gezegen Tatooine’deki yasadışı dünyasında geçen maceraları ele alınacak.

İlk olarak Mandaloryan dizisinde görünen ve büyük bir hayran kitlesine sahip olan Boba Fett’in hikayesi, hayranlar tarafından merakla bekleniyor. Dizinin yaratıcıları, karakterin geri dönüşü için büyük bir hazırlık yapmış ve Boba Fett’in yer aldığı birçok sahneyi oldukça etkileyici bir şekilde çekmişler. The Book of Boba Fett dizisi, Aralık 2021’de Disney Plus’ta yayınlanacak.

Ahsoka

Ahsoka Tano, The Clone Wars’un sevilen karakterleri arasında yer alıyor ve kendi dizisi için hazırlıklar sürüyor. The Mandalorian’ın ikinci sezonunda yer alan Ahsoka, hikayelerine yeni bir boyut kazandıracak. Dizinin yaratıcısı Dave Filoni, Ahsoka’nın dizi hakkında heyecanlandığını söyledi. Dizide, Rosario Dawson’ın canlandırdığı Ahsoka karakterine odaklanılacak ve kendi maceralarını anlatacak. Henüz kesin bir tarih açıklanmamakla birlikte, dizinin gelecek yıl içinde yayınlanması bekleniyor. Star Wars hayranları, Ahsoka dizisi için sabırsızlıkla bekliyorlar.

Rangers of the New Republic

Rangers of the New Republic dizisi, Star Wars evreninin yeni üyelerinden biri olarak heyecan yaratıyor. Dizinin konusu henüz net olarak açıklanmamakla birlikte, üst düzey yetkililer tarafından birçok ipucu verildi. İzleyicilerin, The Mandalorian dizisiyle aynı zaman diliminde geçeceği konuşuluyor. Ayrıca, dizinin galaktik cumhuriyetin son yıllarında geçeceği ve öncelikle Yeni Cumhuriyet’in kuruluşuna odaklanacağı belirtiliyor. Dizinin karakterleri hakkında da sınırlı bilgi verildi. Ancak, X-wing pilotlarının ve Yeni Cumhuriyet askerlerinin olacağı düşünülüyor. Star Wars hayranları, dizinin heyecan verici hikayesi ve merak uyandıran karakterleriyle kendilerini bambaşka bir maceranın içinde bulacaklar.

Disney Animasyon Dizileri

Disney Plus’un yeni dizi projeleri arasında, sevilen Disney animasyon karakterlerine özel yeni seriler de yer alıyor. Baymax!, Big Hero 6 filminin popüler karakteri Baymax’in kendi dizi projesi olacak. Zootopia+ ise, Zootopia filminden tanıdığımız karakterlerin yer aldığı bir dizi olacak. Ayrıca Prenses Tiana’nın maceralarını konu alan The Princess and the Frog temalı yeni bir dizi projesi de var. Bu yeni animasyon dizileri, çocuklar ve çocuklarının kalplerini kazanmayı hedefleyen yetişkinler için çok eğlenceli bir seçenek olacak.

  • Baymax! – Big Hero 6 karakteri Baymax’in kendi dizi projesi
  • Zootopia+ – Zootopia filminin karakterleri aracılığıyla yeni bir hikaye
  • The Princess and the Frog – Prenses Tiana’nın maceralarına dayanan yeni bir dizi projesi

Baymax!

Disney Plus, sevilen animasyon filmi Big Hero 6’nın robot karakteri Baymax’e özel yeni bir dizi projesi için hazırlıklar yapıyor. Baymax!, Hiro ve arkadaşlarından bağımsız bir macera sunacak. Filmde olduğu gibi, Baymax mizahı ve sıcaklığı ile izleyicileri kendine hayran bırakacak. Dizi, Big Hero 6’yı sevenler için harika bir fırsat olacak. Henüz tam olarak hangi yoldan gideceği belli değil, ancak umarız Baymax karakterinin merkezde olacağı, heyecan verici bir hikaye sunacaklar. Baymax!, bir kez daha izleyicileri büyüleyecek.

Zootopia+’ya

Disney Plus’un animasyon dünyasına yeni bir dizi daha ekleniyor: Zootopia+! Bu sevimli hayvanların şehrinde geçen maceraların anlatıldığı dizi, The Princess and the Frog ve Baymax! gibi diğer yeni animasyon serileri gibi yeniden hayata geçiyor. Zootopia+ hayranlarının sevdiği karakterler geri dönüyor; polis tavşan Judy Hopps ve şehrin en yaramaz tilkisi Nick Wilde. Dizinin yaratıcısı, Zootopia’nın yönetmeni Byron Howard. Dizide, sevilen karakterlerin birbiriyle etkileşimindeki komik ve sevimli anlar devam edecek. Hem yeni hem de beklenen karakterlerle dolu bu dizi, hayvanların dünyasından hoşlananları büyüleyecek.

Tiana’dan

Prenses Tiana, Disney Plus’un yeni dizi projelerinden biri olan The Princess and the Frog temalı bir animasyon serisine sahip olacak. Filmin karakterleri ve hikayesi, daha önce yayınlanan The Princess and the Frog filminin ardından diziye uyarlanacak. Dizi, New Orleans’ın büyülü ve gizemli dünyasına odaklanacak ve Prenses Tiana, ev sahibi Naveen, Louis ve Ray gibi sevilen karakterleri içerecek. The Princess and the Frog filminde olduğu gibi, dizi de çeşitli zorluklarla dolu bir macera sunacak. Diziye ilişkin detaylar henüz tam olarak açıklanmamış olsa da, hayranlarının heyecanı yüksek.

Yorum yapın