Buradasınız: Ana sayfa - Akıllı Telefonlar - Samsung’un İlk Tizen Telefonu MWC 2014’te Tanıtılacak!
 
 

Samsung’un İlk Tizen Telefonu MWC 2014’te Tanıtılacak!

Samsung’un Tizen telefon tanıtması uzun zamandır ortalıkta dolaşan bir söylentiydi. Ve bu söylenti WMC 2014’te gerçekleşecek…

samsung_ilk_tizen_telefonunu_wmc_2014te_duyuracak

Kore firması olan Samsung, Intel ile işbirliği ile basına dağıttıkları davetiyede; Şubat ayında Mobile World Conference 2014 (MWC 2014)’ten bir gün önce Barcelona’da tanıtacak.

Davetiyede, tanıtılacak cihaz hakkında herhangi bir bilgi verilmiyor. Fakat Samsung’un Tizen işletim sistemini kullanan gerçek bir cihaz tanıtacağı yazılıyor. Geçen sene aynı konferansta ortaya atılan Tizen işletim sisteminin hakkında tanıtımların yapılması bekleniyor.

Ünlü analist Geoff Blaber’in yaptığı analize göre Samsung’un MWC konferansında ticari cihazları tanıtmasını beklediğini belirtti. Tizen konusunda atacağı adımla, Android’in kötü yönde ilerlemesine karşılık da kendini güvenceye almış olacak. Kasım ayı içerisinde 36 firma Tizen’i tercih etti. Bu firmaların içerisinde Panasonic, eBay, Sharp, McAfee ve Intel bulunuyor. Tizen’in neler sunduğunu aşağıdaki videodan inceleyebilirsiniz.

23 Şubat’ta gerçekleştirilecek olan tanıtımın neler sunacağını göreceğiz. Bu arada Mobile World Conference 2014 24-27 Şubat tarihleri arasında, Barcelona’da gerçekleştirilecek.

Etiketler:, , , , ,


Yorum yapın

Kategoriler
    >